Kuenstlicheres Apartment Am Mauerpark

  • 46 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Gelegen in de Mitte wijk, binnen 5 minuten wandelafstand van het Gesundbrunnen Center, biedt 2-slaapkamer Kuenstlicheres Apartment Am Mauerpark Berlijn plaats aan maximaal 5 gasten. Het 46 m² grote appartement is gelegen op 550 meter afstand van Berlin Gesundbrunnen treinstation en op een korte afstand van Swinemuender Strasse busstation.

Dit appartement heeft een zitruimte, een keuken en een woonkamer en biedt ook uitzicht op de tuin. Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Daarnaast vindt u er een haardroger en handdoeken.

Kuenstlicheres Apartment Am Mauerpark biedt actieve gasten bootvaren, evenals een ijsbaan.

Om uw comfort te verhogen, heeft Kuenstlicheres Apartment Am Mauerpark een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en een oven. Een eettafel zorgen voor een aangename eetervaring. Il Milanese del Tacco bevindt zich binnen een paar straten van het appartement.

Dit appartement ligt binnen 3 km van de Tränenpalast en binnen 10 minuten loopafstand van Gesundbrunnen metrostation. Kuenstlicheres Apartment Am Mauerpark is gesitueerd binnen 2 km van het Museum für Naturkunde. Op 25 minuten wandelen van de 1-badkamer accommodatie vindt u de Flohmarkt im Mauerpark.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Kuenstlicheres Apartment Am Mauerpark Berlijn
Urban Jungle Retreat
Mobiele prijsaanbieding

Urban Jungle Retreat

8.0
Heel goed 19 beoordelingen
405 m van de accommodatie
USD 333 USD 300
per nacht
Fbapartments
Mobiele prijsaanbieding

Fbapartments

504 m van de accommodatie
USD 184 USD 166
per nacht
1 Bedroom Gorgeous Apartment In Berlin
Mobiele prijsaanbieding

1 Bedroom Gorgeous Apartment In Berlin

8.8
Fantastisch 16 beoordelingen
610 m van de accommodatie
USD 196 USD 176
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Berlin Brandenburg
    32 km

    Treinstations

    Station Gesundbrunnen
    600 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerLelex GmbH
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Kuenstlicheres Apartment Am Mauerpark te vinden?
      Kuenstlicheres Apartment Am Mauerpark is in de Mitte wijk gesitueerd, op afstand van 3 km van de Tränenpalast.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Kuenstlicheres Apartment Am Mauerpark?
      Populaire plekken in de buurt van Kuenstlicheres Apartment Am Mauerpark zijn onder andere de Neptunusfontein, de Tränenpalast, het Museum für Naturkunde.
    • Hoeveel kost het om bij Kuenstlicheres Apartment Am Mauerpark te verblijven?
      De huurprijs van Kuenstlicheres Apartment Am Mauerpark is €114.
    • Welke betaalmethoden worden in het appartement geaccepteerd?
      Het appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Visa
      • American Express
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Kuenstlicheres Apartment Am Mauerpark?
      Restaurants in de buurt van Kuenstlicheres Apartment Am Mauerpark zijn onder andere Il Milanese del Tacco en Sofra Grill restaurants, gelegen op ongeveer 9 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Kuenstlicheres Apartment Am Mauerpark?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Kuenstlicheres Apartment Am Mauerpark.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een ingerichte kitchenette met een waterkoker, een koelkast en een oven.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Berlin Brandenburg
    32 km

    Treinstations

    Station Gesundbrunnen
    600 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht

    Krijg uw persoonlijke aanbieding

    Welke hotel in Berlijn is voor mij geschikt?

    Leren kennen
    Kuenstlicheres Apartment Am Mauerpark Berlijn

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten